Arama:

Odalarımız

Şanlıurfa Reji Renaissance Butik Otel

Odalarımız & Suitler

Şanlıurfa Otel Konaklama

Odalarımız; Şanlıurfa Jakuzi, Dinlenme Havuzu, Türk Hamamı, Şömine gibi zenginliklerle sizlere farklı heyecanlar yaşatacaktır.

Tarihsel yaşam mimarisi ve modern yapı anlayışının bir arada harmanlandığı konforlu odalarımızda,

konaklamanızı muhteşem bir anıya dönüştürmek için heyecan verici odalarımızdan dilediklerinizi seçebilirsiniz.

Odalarımız & Suitler

Odalarimiz-1

İsmini Doğu Roma İmparatoru Justinianus’tan alan suit odamız. Şanlıurfa mimarisinde kullanılan kubbe tasarımıyla inşa edilmiş olup 5 metre tavan yüksekliğine sahiptir. Bu süitte, kendinizi tarihte bir yolculuğun içinde bulacaksınız.

Odalarimiz-2

İsmini Abgar Kralından alan suit odamız bağımsız iki bölümden oluşmaktadır. Oturma bölümünde çift kişilik jakuzi, şömine ve oturma grubu bulunmaktadır. Bu odamızda jakuzi bölümünde günün yorgunluğunu atarken şömine manzarasıyla gecenizi taçlandırın.

Odalarimiz-3

İsmini Şanlıurfa’da yaşayan şairlerinden biri olan Mor Afrem’den alan odamız, döneminde rahibe odası olarak kullanılmıştır. İçinde bulunan havuzda dinlenirken şöminenizde yanan ateşin hareleriyle kendinizi bir Urfa masalının içinde hissedeceksiniz. 

Odalarimiz-5

İsmini Amazon Kraliçesi Melanippe’den alan odamız., içerisinde yer alan şöminesi ve jakuzisiyle konforunuzdan ödün vermeden konaklamanıza imkan sağlıyor. Ahşap tavanı ve avluya bakan pencereleriyle günün her saati sakinliğin ve huzurun tadını çıkaracaksınız.

Odalarimiz-4

İsmini Yunan Mitolojisinin en önemli kahramanlarından biri olan Akhilleus’tan (Aşil) alan odamız. içinde bulunan şöminesi ve kubbe mimarisi ile inşa edildiği için yaz aylarında serin., kış aylarında ise sıcak olmaktadır.

Odalarimiz-6

İsmini Amazonlar Villası’nın kurucu ve koruyucu tanrıçası Ktisis’ten alan Ekonomik odamız., 2 tek kişilik yataklı 20 M² olup avluyu gören 2 penceresi vardır. Aynı zamanda odamızın Ahşap tavanı mevcuttur.

HİPPOLYT

İsmini Yunan Mitolojisinde babası Ares tarafından kendisine verilen sihirli korseyi giyen Amazon kraliçesi Hippolty’den alan. standart odamız ahşap tavanlıdır. Aynı zamanda odamız 25 m² ‘ dir. Bununla birlikte avluyu gören 2 penceresi vardır.

Orpheus

İsmini Yunan Mitolojisinde Hades’in yeraltı dünyasına inip geri dönen. “şarkıların babası” olarak adlandırılan Orpheus’tan alan bu standart odamız 25 M² ‘dir. Aynı zamanda Odamızda ahşap tavan bulunmaktadır.

J.B.Segal

İsmini 1912 yılında İngiltere’nin Newcastle şehrinde dünyaya gelen. Sami Dilleri Profesörü olan Judah Benzion Segal’den alan odamızın bahçeyi gören 2 penceresi vardır. Eski tabirle zerzembe (mahzen) denilen odamız 20m²’dir.

Toros

İsmini Urfa’nın Ermeni hakimi olan Toros’tan alan standart odamız, 2 kişilik tek yataklı ve 25 M²’dir. Aynı zamanda Ahşap tavanı olan odamızdaki 2 pencere de avluyu görmektedir.

Thetis

İsmini Yunan Mitolojisinde Nereus ile Doris’in kızı, Peleus’un karısı ve Akhilleus’un annesi olan. ölümsüz bir deniz tanrıçası Thetis’ten alan odamız aynı zamanda içerisinde Türk hamamı bulunan tek oda özelliğini taşır. 

Tarihte Yolculuk Yaparak Muhteşem Bir Konaklama Deneyimi Yaşamanız İçin…

Tarihi Doku

odalarımız, geçmişten günümüze

Tarihi dokusu ve kokusuyla titizlikle düşünülmüş detaylarıyla, jakuzili, şömineli, Türk hamamlı ve havuzlu odalarıyla Reji Renaissance Butik Otel size huzur dolu bir konaklama ayrıcalığı sunuyor.

Odalarimiz-2

”Reji Butik Hotel, sizi Şanlıurfa’nın mistik ruhunu doyasıya yaşayacağınız bir hikayenin kahramanı olmaya davet ediyor.”

Odalarimiz-3

Estetik ve Zarafet

odalarımız, eşsiz bir mekan

Reji Renaissance Butik Hotelin ayrıcalıklı ve tarihi dokusuyla yaşanmışlıkların ruhuna dokunun. Urfa Butik Otel Rahatlatıcı konfor, ergonomik ve

rahat tasarımlar ile temizliğin buluşması…

Şanlıurfa Otelleri Reji Butik Otel

Tarihin özgün atmosferi içinde konaklamanın ayrıcalığını yaşayın…