Arama:

OTEL HAKKINDA

Şanlıurfa Reji Butik Otel Hakkında

OTEL HAKKINDA

Şanlıurfa Reji Renaissance Butik Otel

Otel hakkında; otelimiz adını hemen yanı başında bulunan Reji Kilisesi’nden almıştır. Aynı zamanda otelimiz, 1572 yılında, Reji Kilisesinin Papazı için yapılmış olan bir evdir.

Mimari yapısı restore edilerek ve bunun yanında

yüksek konfor teknolojileriyle donatılarak eski görkemini günümüze taşımaktadır.

Reji Renaissance Otel, Kral, Suit, Deluxe ve

Standart odalarıyla misafirlerine konforlu ve kaliteli konaklama hizmeti vermektedir.

Otel hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi şehir merkezine olan yakınlığıdır. Otelimiz, Balıklıgöl bölgesinde yani şehir merkezinde yer almaktadır. Bu nedenle yürüme mesafesinde şehri gezebilme şansına sahip olacaksınız.  

”Taş işçiliğinin tüm görkemini yansıtan karakteristik binası, Şehre hakim konumu, tarihi mekanlara yakınlığıyla, konuklarımıza büyülü bir zaman yolculuğu sunmaktayız.”

Otel Hakkında Kalite ve Güven

Çağdaş ve Özgün Tasarım

Otel Hakkında Reji Renaissance Butik Otel konforlu odaları, mini yüzme havuzu, jakuzisi, türk hamamı ve şöminesi, içinde büyük avlusu, açık hava restoranı ve otoparkı ile Şanlıurfa’da az bulunan bir konaklama imkanı sunuyor. Otelimiz mimari yapısıyla Şanlıurfa geleneksel mimarisinin en özel örneklerinden biridir. 

Deneyimli personelleri, sunduğu kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla bölgenin önde gelen oteli olmuştur.

Reji Renaissance Butik Otel, ışık saçan mimarisi ve aynı zamanda huzur veren motifleri ile

geçmişin dokusunu yansıtmaktadır.

”Reji Butik Hotel, sizi Şanlıurfa’nın mistik ruhunu doyasıya yaşayacağınız bir hikayenin kahramanı olmaya davet ediyor.”

Otel Hakkında Aradığınız Konfor

Zarafet ve Romantizm

Zarafetin sonsuz romantizm ile birleşimi. Büyüleyici atmosferi ile Şanlıurfa’nın en romantik oteli, en özel gününüz için eşsiz bir deneyim sunuyor. Reji Renaissance otel’in muhteşem ortamıyla sizin için en unutulmaz günü yaşatmaya özen gösteriyor.

Geçmişi her anınızda yaşamanız için özel olarak tasarlanmış odalarda

geleneksel Türk hamamlarının dokusunu taşıyan banyo, sanat eserleriyle zenginleştirilmiş duvarlar ve tarihi mobilyalar hayal ettiğiniz bir konforla baş başa kalmanızı sağlayacak.

”Aynı zamanda Otelimiz, iç mimarisinde de en özel anları sevdiklerinizle yaşayacağınız bir tasarım anlayışıyla dizayn edilmiştir.”

Şanlıurfa Reji Renaissance Butik Otel

Duyuları hayal gücünü harekete geçiren motifleri, yeniliğe ilham veren alanları ile türünün tek örneği olan ortamları; romantizm, tatil, eğlence ve kutlama için zemin hazırlıyor.

Ayrıcalıklarla Dolu Bir Dünyada Her Anı Size Özel Bir Rüya Görmeye Hazırlanın!

Ekibimiz ekstra özenli bakıma kendini adamıştır ve muhteşem bir otel deneyimi sunma konusunda tutkuludur. Reji Renaissance Oteldeki ekip üyelerimiz unutulmaz anlar yaşatmak ve misafirleri tutkulu marka savunucularına dönüştürmek için çalışan marka elçileri olarak hizmet veriyor.

Şanlıurfa Reji Renaissance Adres